Hydrafacial Amerikan Cilt Bakımı ile
Cildiniz Işıl Işıl Parlasın!

Estetik, Güzellik, Sağlık

YOKSA SİZ AMERİKAN CİLT BAKIMI YAPTIRMADINIZ MI?

Sizleri Dünyaca ünlü doktorların önerdiği Üstün Hydrafacial Teknolojisi ile buluşturuyoruz. Hollywood ve Türk yıldızlarının Cilt bakımında tercih ettiği bu sistem ile sizde cildinize hak ettiği değeri verin ve cildinizdeki sivilce, siyah nokta ve akne izlerinden ağrısız bir şekilde kurtulun.

Hydrafacial

Cildimize özen göstermez isek her gün bir gün daha yaşlanırız! Bunun önüne geçmek, yaşlılığın bize getirdiği etkilerden korunmak artık çok kolay. Hydrafacial sisteminde kişiden kişiye değişen özel başlık kullanılması, en önemli noktadır.. Geriye bir tek tedavi solüsyonlarının içeriklerini değerlendirmek kalmıştı. Tedavi solüsyonları birleşim ve etki açısından değişen üç farklı solüsyondan oluşmaktaydı. İlk aşamada Activ-4 olarak adlandırılan ve gözeneklerde tıkanmaya yol açan sebum ve ölü epidermis hücrelerinin yumuşatılması, cildin nem düzeyinin arttırılması ve bir nevi yumuşak keseleme işlemi ile ölü epidermis hücrelerinden cildin arındırılması sağlanır. Bu birinci aşamanın özelliği aynı zamanda cildin ikinci basamağa hazırlanmasıdır. Bu solüsyonda bulunan özel bir deniz yosunu (Laminaria digitata) , hem yağlı hem de kuru ciltlerde nemliliği arttırmada son derece önemlidir. A,B1,B2,B3,B12,C,D,E,F ve K vitaminlerinden zengin özelliğiyle antiaging etki açısından da son derece önemli bir içeriktir. Karbamide (üre), dermatolojide sıklıkla kullandığımız nemledirme açısından yine son derece başarılı tıbbi bir içeriktir. Glukozamin HCl, kollajenin desteklenmesi ve pigmentasyon tedavisinde olumlu etkileriyle bilinir. Laktik asid ve laktik asid tuzu olan Na-Laktat nemlendirme özelliği yine son derece önemli olan ve bu açıdan en hassas ciltlerde bile peelingde tercih edebildiğimiz önemli bir etken madde.

 

İlk aşamada nemlenen ve yumuşak bir keseleme işlemiyle ölü hücrelerden arınan cilt artık ikinci aşamaya hazırdır. İçeriğinde salisilik asid ve bal ekstresi yer alan bu solüsyon, yağ ve nem dengesinin cilt irritasyonuna yol açmadan alınmasını sağlar. Salisilik asidin antiinflamatuvar etkisi de özellikle yağlanmadan ve kızarıklıktan şikayetçi hastalarımızda ve seboreik dermatit tanılı hastalarımızda ilaçla kontrol sağlandıktan sonra koruyucu işlem olarak tercih edilebilir.

Amerikan Cilt Bakımı

Üçüncü basamakta kullanılan Antiox-6 bakım yapılmış olan cildin derinlemesine nemlendirilmesini ve korunmasını sağlamaktadır. İçerikte yer alan A vitamini keratinizasyonun düzenlenmesini, E vitamini cildin nemlendirilmesi, antioksidan etki ve güneş koruyucu özellik, hyaluronik asid yoğun nemlendirme ve yüzeysel, yeni oluşmaya başlayan kırışıklıklarda zamanla hafifleme ve derinleşmenin engellenmesi, beyaz çay ekstresi yüksek antioksidan etki ve at kestanesi ekstresi kılcal damarların görünümünün azaltılması ve irritasyonun baskılanması açısından son derece önemlidir. Dolayısıyla son basamak işlemin sonuna gelindiğinde cildin sakinleştirilip yatıştırıldığı bir aşamadır. Yine bu son aşamada kullanılan solüsyonda bulunan kuşburnu ekstresi, yoğun C vitamini içeriğiyle kollajen yapımının desteklenmesi ve kan damarlarının kuvvetlendirilmesini sağlar. Hydrafacialın vakumlama sayesinde işlem adeta bir süpürge gibi düşünülebilir. Adeta Cildimizdeki tüm sivilce siyah noktaları tamamen temizlemektedir.

 

Seanslar genellikle 30-45 dakika sürmektedir. Seans aralıkları ciltten cilde ve ihtiyaca göre değişmekle birlikte sıklıkla 7-10 günde bir kez olmak üzere 3 seans ve sağlanan olumlu etkinin korunması için 15 günde bir 2 seans ve son olarak bir ay sonra bir seans olmak üzere toplam 6 seansdır. Etkisi o kadar memnun edicidir ki isteyen hastalarımızda ayda bir ile devam etmenin hiçbir sakıncası yoktur. Yaz ve kış  aylarında rahatlıkla uygulanabilen bu sistem, hem aktivasyon dönemi medikal tedaviyle baskılandıktan sonra cilt problemlerinde (seboreik dermatit, akne vulgaris vs) ana tedaviyi destekleyici ve alevlenmeleri engelleyici olarak, hem de anti-aging etki açısından isabetli bir seçimdir. Uygulamanın bilinçli, uygun vakum güçlerinde ve kas yönlerine uygun bir şekilde yapılması son derece önemlidir.

Hydrafacial Amerikan Cilt Bakımı

Hydrafacial Kimler için Önerilebilir;

Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeyel kırışıklıklarından şikayet edenler ve cildinda aşırı yağlanma problemleri olanlar için Hydrafacial mükemmel bir seçenek. Özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Hydrafacial yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.

 

Hydrafacial İşlemi;

  • Siyah nokta ve ergenlik sivilceleri
  • Cilt yağ ve nem dengesinin sağlanması,
  • Elle sıkma işlemi olmaksızın özel solüsyonlarla etkinin sağlanıp yağ, kir ve ölü epidermis hücrelerinin vakumla cilt yüzeyinden uzaklaştırılması
  • Güneş Hasarlarını iyileştirmesi
  • Düzenli uygulamalarla ince kırışıklıklarda açılma ve sıkı bir cilt yapısı oluşumu
  • Akne İzlerinden kurtulmada.
  • Renk Düzensizliklerinde
  • Tüm bunların sonucu olarak da parlak, canlı, sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlıklı koşullarda sunmaktadır.

İletişim Formu