Sekonder Burun Estetiği ile Kendinize Yeni Bir Şans Verin!

Estetik, Güzellik, Sağlık

Sekonder Burun Estetiği Nedir?

Daha önce burun ameliyatı geçirilmiş ancak fonksiyonel ve estetik anlamda istenilen sonuca ulaşılamamış ya da fiziki bir travma sonucu bir problem yasanmış ise sekonder yani ikinci burun estetiği yapılabilir.

Operasyon öncesi mutlaka detaylı bir muayene ile fonksiyonel anlamda sorun olup olmadığı netleştirilir. Ardından hastanın memnuniyetsizlik nedeni ve varsa estetik anlamda beklentileri dinlenir. Bu esnada bizimle tüm sureci paylaşmanız ve tam olarak sorununuzu ifade etmeniz çok önemlidir çünkü sekonder burun estetiği doktor için her zaman ilk operasyona göre zahmetli ve zordur. Ancak hiç bir zaman hasta için çok daha zahmetli bir süreç anlamına gelmez ve hemen hemen tüm sekonder operasyonlarda hastamızı memnun edici sonuçlar alırız. Bu sebeple moral bozmamak çok önemlidir.

Ufak müdahaleler bir önceki ameliyatından 6 ay sonra, daha büyük müdahaleler bir önceki ameliyatından 1-2 yıl sonra uygulanır. Muayene sonucu en doğru zamanlama size verilecektir ancak unutulmamalıdır ki genellikle burun estetiğinde sonuçlar ameliyatı takiben 1 yıl içinde en doğru şekilde gözlemlenir ve burnun tam olarak oturması 1 yılı bulur. Bu sebeple sizinle bu süreçler, beklentiniz ve probleminiz de değerlendirilerek en doğru planlama yapılacaktır.

İletişim Formu