Venus Legacy ile
Ağrısız Vücut Şekillendirme!

Estetik, Güzellik, Sağlık

Venüs Legacy Vücut Şekillendirme Nedir?

Venüs Legacy Vücut Şekillendirme; Venus freeze ve venus legacy radyo frekans (RF) ve manyetik puls özelliklerini (MP)2 olarak adlandırılan bir teknoloji altında birleştiren invazif olmayan bir lifting tedavisidir. Kötü beslenme, hareketsiz yaşam, sigara, uykusuzluk veya hamilelik gibi durumlarda bağ dokusu zayıflar ve kollajen lifleri elastikiyetini kaybedebilir. Hücrelerdeki yağ üretimi ve yağ yakımı arasındaki dengesizlik, büyük yağ hücrelerinin oluşmasını destekleyerek selülite zemin hazırlar. Venüs tedavileri lifting, çevresel daraltım, selülit azaltım, cilt toparlama ve kırışıklıkların hafifletilmesinde etkindir. Venus Legacy™ tedavileri tüm cilt tiplerinde 100% güvenli, konforlu, ağrısız ve sızısız tedaviler sunarken orta ve uzun dönemli sonuçların vücut, kollar, batın, baldır, kalça, yüz ve boyun bölgeleri dahil olmak üzere tüm vücutta kolayca alınmasına olanak sağlamaktadır.  
Venüs Legacy Vücut Şekillendirme

Venüs Legacy Vücut Şekillendirmenin Yararları Nedir?

Tedavi tamamen ağrısızdır. Hem yüzeysel hem de derin yağ tabakalarının tedavisi Vakumlu Radyofrekans teknolojisi, enerjiyi yağ dokularına yönlendirir , diğer dokulara gitmesini önler. Bundan dolayı daha iyi klinik sonuçlar elde ediliir. Daha az tedavi seansı Bütün cilt tipi ve rengine uygundur.  

 

Nasıl Çalışır?

Vakumlu Radyofrekans teknolojisi sarkık dokular ve en önemlisi cildin daha derinindeki yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Böylece metabolizmada artış olur ve inatçı,sert ve lokalize yağ ve selüliti atmakta zorluk yaşanan yağ hücrelerinden sıvı yağ atılır.Kolajen oluşumu desteklenerek derin cilt katmanları yeniden şekillenir ve cilt sıkılaşır.  

Vücut Şekillendirme

Uygulama Alanları Nelerdir?

Cerrahi olmayan vücut biçimlendirme Selülit azaltımı Kırışıklık hafifletme Cilt sıkılaştırma Tedavi seansı sayısı hastadan hastaya değişmektedir. Merkezimize başvurduğunuzda yapılacak doktor muayenesi sonrasında sizin için doğru seans sayısı saptanmaktadır.
Vakumlu Radyofrekans teknolojisi

İletişim Formu