Skip to main content

Hakkımda

Hakkımda

Op. Dr. Ufuk Askeroğlu Kimdir?

Op. Dr. Ufuk Askeroğlu’nun hikayesi, estetik ve mükemmellik arayışının büyüleyici bir yansımasıdır. Kuleli Askeri Lisesi’nin ardından, adım attığı her aşamada estetik ve mükemmelliği izlemiş olan bu vizyoner hekim, Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tıp fakültesini başarıyla tamamlamıştır. Eğitim hayatının temelini atmış olmasına rağmen, asıl ilham ve yönlendirme, tıbbın estetik yüzünü keşfetmesiyle gerçekleşecektir.

S.B Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde aldığı uzmanlık eğitimi, Op.Dr. Askeroğlu’nun kariyerinde önemli bir dönüm noktasıdır. Bu süreç, onun estetik cerrahi alanındaki bilgi ve deneyimini derinleştirdiği ve kendini bu alanda tam anlamıyla ifade etme fırsatı bulduğu bir dönem olmuştur. Bu esnada katıldığı sayısız kongre, konferans ve sunumlarla, plastik cerrahi alanındaki son gelişmeleri takip etmiş, aynı zamanda kendi bilgi birikimini paylaşarak meslektaşlarına da ilham vermiştir.

Op.Dr. Ufuk Askeroğlu’nun ismi, sadece bir hekim değil aynı zamanda yaratıcı ve yenilikçi bir cerrah olarak da anılmaktadır. Bella Eyes®, Trinity Lift® ve Hollywood Yanağı® gibi marka ameliyatlarının arkasındaki isim olarak tanınan Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, estetik cerrahinin sınırlarını zorlayarak yeni ve etkileyici yöntemleri hayata geçirmiştir. Bu ameliyat markaları, sadece estetik sonuçları değil, aynı zamanda kişilerin özgüvenini ve içsel güzelliklerini ön plana çıkarma misyonunu taşırlar.
Op.Dr.Ufuk Askeroglu her ay dünyanın farkli ülkelerinden Türkiye’ye gelen sayısız hastayı ameliyat ederek, hem kendi ismini hem ülkemizin ismini başariyla temsil etmektedir.

Op.Dr. Ufuk Askeroğlu, cerrahi yeniliklerin yanı sıra plastik cerrahi alanında da saygın bir araştırmacı ve eğitimcidir. Endoskopik yüz gençleştirme konusundaki kongresine dünyanın her yerinden katılan meslektaşları ile bilgi ve uzmanlığını paylaşmak için her yıl Bella Eyes Courses® düzenleyerek dünyanın dört bir yanından ülkemize gelen cerrahlara eğitim vermenin sanı sıra ülkemizi de uluslararası tıp dunyasına tanıtmaya devam ediyor.

 

 

Bize Ulaşın

    OP. DR. UFUK ASKEROĞLU

    OP. DR. UFUK ASKEROĞLU
    Size nasıl yardım edebilirim?