Göz Kapağı Estetiği İle
Yıllara Meydan Okuyun!

Estetik, Güzellik, Sağlık

Göz Kapağı Estetiği Nedir?

Günümüzde, göz kapağı ameliyatları yapılmadan önce hastanın gelecek yıllardaki değişimi de göz önüne alınır. Genellikle ileri yaslarda uygulanan bir operasyon olsa da yeni teknikler ve önleyici prosedürler ile tam bir yaslanma surecine girmeden de operasyonu uyguladığımız hastalarımız bulunmaktadır.

Bazen de genç yastaki hastalarimiz göz seklinden veya goz/kas arası mesafeden hoşnut olmayabilir ve bu amaca yönelik operasyonlarımız da bulunmaktadır. Özellikle “badem göz” estetiği son donemde yaygın olarak uygulanan ve goz seklinin estetik amaçla fonksiyonel olarak zarar görmeden sekil verilen bir prosedürdür.

Geçtiğimiz yıllarda amaç sadece sarkan deri, kas ve yağ yastıklarının çıkarılması iken şimdilerde gelecekte oluşabilecek elastikiyet kaybı ve dokuların kaybı göz önüne alınmaktadır. Böylelikle sonradan oluşabilecek istenmeyen oluklar ve çukurlar engellene bilinmektedir. Operasyondan önce, kaşların pozisyonunu ya da yanaklardaki yumuşak doku sarkmalarını hesaplayarak size en uygun çözümü uyguluyoruz.

İletişim Formu